DÖVERİM SENİ, EĞER SEVDİĞİM İNSANA OROSPU DERSEN.

Nerede başlar kavga etmenin gerekliliği ? Ananıza söverse biri edermisiniz kavga ? Ya da kız arkadasiniza orospu dendiginde atarmı kafanızdaki bütun sigortalar. Eğer atmaz derseniz, tüküreyim, sizin erkekliğinize. Bu bir maçoyum ben sen degilsin ama ikilemi degildir, bu sevdiginiz insani koruma cabasıdir.

Ben sevmem kavgayı, etmemeye çalişıim, ama zaman zaman damarima basilir, ya beni döverler ya ben cok fena döverim.

Böyle bir hayatim var benim. Sanmayin ki mafyayim, ya da Ali kıran baş kesen.

Sakin insanımdir genelde. Fakat üç kadin vardir benimle konuşurken aşağılamamaniz gereken, Kız kardeş, anne ve kız arkadas( ya da eş)

bu listeye bir de cok sevdiğim kadın arkadaslari mi kolaylikla ekleyebilirim.

Bu insanlara laf edildiginde, ben benligimden cikar, , o lafi eden insanin agizina sıçarim. Belli olmaz ama bazen de benim ağzıma sıçarlar. Önemli degildir ama ağzınızın, burnunuzun kırılması, siz arkadaşınızı , onun onurunu korumaya çalışmızsınızdır.

Gurur duymam yaptigimdan, ama yapmasam, bir ömur içim icimi yer , bilirim.

Bu aksam da öyle oldu, kan oldu her yer, revan oldu. Işin içine kadin arkadasim karistirilinca, ben yine bir anda adam oldum, şahin oldum , aktim o laflari eden adamin üstune.

Hiç utanmam ama kavga ettikden sonra, çünki bilirim, sebepsiz yere degildir kavgalarim. Bir onur meselesidir benim icin, ya ağzima sıçarlar ya da ben onlarin agzina siçarim.

Gece hayati böyle bir sey. Her zaman, lord , kontes gelmiyor sahibi olduğunuz yerlere, bazen de boyle itin göt deligi gibi olan piçler bitiveriyor, sarkiyor sizin cok sevdiginiz insanlara.

42 yasindayim ben, çok dayak yedim, cok da dayak attim. Sanmayin gurur duyuyorum yaptiklarimdan. Fakat bazen öyle bir an olur ki, ihtiyaçdan mütevellit, dövmeniz gerekir o insani. Polisi beklerseniz iş uzar. Birilerinin her kıza orospu denilmeyecegini ögretmesi gerekir.

Ben bu aksam bir adam dövdüm, çıplak ellerimle, kan kaldirimda göl olana kadar vurdum ona. Ister bana Türk diyin, ister kıro, ister hayvan. Ben hepsine alisigim. Ben yapilmasi gerekeni yaptigima inandim. Ben kimsenin arkadsima orospu demesine izin vermedim. Sizde vermeyin.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.