Kim bu soytarı ya ? Yeni mi çıktı ortalığa, 31 kişi 45 bin lira hesap ödemis bu cincon’un mekanında çok da mutlu ayrılmışlar. Halbuki 10 tane dana alıp yaklaşık 2,5 ton et sahibi olabilirlerdi ( hayir üşenmedim araştırdım, dana fiyatlarını ve bir danadan kaç kilo et çıktığını filan, danadan 200 ile 250 kilo arasi, tosundan ise yaklaşık 320 ile 360 kilo arası ), yaaa sahiden de çok keriz bi ülkeyiz yaaa, bize herşey müstehak.

http://haber365.com.tr/nusret-bu-kez-de-kuzuyu-keserken-oyle-bir-harekette-bulundu-ki-takipcilerinden-binlerce-hakaret-yagdi-video4420.html

 

2 thoughts on “Kim bu soytarı ya ? Yeni mi çıktı ortalığa, 31 kişi 45 bin lira hesap ödemis bu cincon’un mekanında çok da mutlu ayrılmışlar. Halbuki 10 tane dana alıp yaklaşık 2,5 ton et sahibi olabilirlerdi ( hayir üşenmedim araştırdım, dana fiyatlarını ve bir danadan kaç kilo et çıktığını filan, danadan 200 ile 250 kilo arasi, tosundan ise yaklaşık 320 ile 360 kilo arası ), yaaa sahiden de çok keriz bi ülkeyiz yaaa, bize herşey müstehak.

    1. hic sormayin, ulke resmen bok cukurunda debeleniyor, insanlar ise “duyarlilik” denilen kavrami kapi arkasina asmis bekliyorlar. Her geldigimde daha bir karamsar ayriliyorum Istanbul’dan.

      Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s