Kim bu soytarı ya ? Yeni mi çıktı ortalığa, 31 kişi 45 bin lira hesap ödemis bu cincon’un mekanında çok da mutlu ayrılmışlar. Halbuki 10 tane dana alıp yaklaşık 2,5 ton et sahibi olabilirlerdi ( hayir üşenmedim araştırdım, dana fiyatlarını ve bir danadan kaç kilo et çıktığını filan, danadan 200 ile 250 kilo arasi, tosundan ise yaklaşık 320 ile 360 kilo arası ), yaaa sahiden de çok keriz bi ülkeyiz yaaa, bize herşey müstehak.

http://haber365.com.tr/nusret-bu-kez-de-kuzuyu-keserken-oyle-bir-harekette-bulundu-ki-takipcilerinden-binlerce-hakaret-yagdi-video4420.html

 

2 thoughts on “Kim bu soytarı ya ? Yeni mi çıktı ortalığa, 31 kişi 45 bin lira hesap ödemis bu cincon’un mekanında çok da mutlu ayrılmışlar. Halbuki 10 tane dana alıp yaklaşık 2,5 ton et sahibi olabilirlerdi ( hayir üşenmedim araştırdım, dana fiyatlarını ve bir danadan kaç kilo et çıktığını filan, danadan 200 ile 250 kilo arasi, tosundan ise yaklaşık 320 ile 360 kilo arası ), yaaa sahiden de çok keriz bi ülkeyiz yaaa, bize herşey müstehak.

  1. Geçen gün oğlum seyrettirdi ve çok büyük bir hakaret yedi benden bu soytarı maalesef gündemi sadece örtmek için sacma sapan insanlar ı tv ye çıkartıyoruz iyi ki tv izlemiyorum.

    1. hic sormayin, ulke resmen bok cukurunda debeleniyor, insanlar ise “duyarlilik” denilen kavrami kapi arkasina asmis bekliyorlar. Her geldigimde daha bir karamsar ayriliyorum Istanbul’dan.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.